![Мені зробили боляче. Допоможіть!](assets/cache/images/ya-schastlivaya-zheshhina/23042020yashhaslivazhinka-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Я щаслива жінка
Я щаслива жінка
Мені зробили боляче. Допоможіть!
Чи можна бути щасливою після пережитого болю? І чи після кожної болі можна оговтатись? А якщо цей біль довжиною в роки? Чи можна пробачити людину, яка приносить тяжкий біль? А може мій біль - це можливість комусь допомогти? Чи це взагалі мій вчитель? Тоді чому він мене вчить? Говоримо про це в передачі "Я щаслива жінка" з психологом Тетяною Писаренко.