![Чого на справді хочуть жінки?](assets/cache/images/ya-schastlivaya-zheshhina/17062021yashhaslivazhinka_1-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Я щаслива жінка
Я щаслива жінка
Чого на справді хочуть жінки?
На перший погляд може здаватися, що жінка потребує багато, все й одразу. І звісно в голові виникають картинки з великою кімнатою для одягу, дорогоцінності, шикарний відпочинок та машина. Та чи на справді це так? І так, і ні. Всі бажання починаються з середини. Але вони лише відображають ті глибині потреби, які є у жінки. Що це за потреби?