![Як підлітку пережити війну?](assets/cache/images/2023/vechir_seredy/31_01_23_yak_pidlitku_perezhiti_vijnu_kv-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Вечір Середи
Вечір Середи
Як підлітку пережити війну?
Молода команда “Fresh Air” з міста Жовті Води займається тим, що надає духовно-психологічну підтримку дітям, підліткам та молоді в прифронтових зонах. На одному із таких візитів, їм так і сказали: «Ви як котовк свіжого повітря». Звідти я утворилась назва проєкту. Про те, які виклики переживає команда та як молодим людям в Україні пережити війну - дивіться в цьому ефірі.