![Не святі на свята](assets/cache/images/2023/vechir_seredy/04.04.23-ne-svyati-svyata-kv-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Вечір Середи
Вечір Середи
Не святі на свята
Що ми знаємо про Великдень та інші християнські свята? Традиції, писанки, крашанки, чомусь треба всю ніч куняти в церкві, щоб посвятити кулічі, ковбаску та ще й напої. І прокинутись від освіжаючої води, яку розбризгує священник. Та чи треба ці забобони сьогодні поколінню міленіалів? Чи церква та християнські свята - лише територія бабусь та прибічників «руского міра»? Про це поговоримо з очільником молодіжного руху “Young Live” у Київській області - Мішою Манастирським.