![Сучасний християнин](assets/cache/images/45965148_285089692120042_908843933423894528_n-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Томограма життя
Томограма життя
Сучасний християнин
Як громадскість має і може реагувати на проблеми суспільства? Які методи вирішення конфліктів притаманні для християнина? Сучасний християнин в суспільстві, спостерігач, чи рущій прогресу? У нас в гостях старший пастор церкви, Голова міжконфесійної ради Церков, заступник голови громадської ради при виконкомі м. Краматорськ, автор, письменник сатирик, публіцист Володимир Зубенко.