![Якісна освіта сьогодні - не химерна мрія!](assets/cache/images/tomogramma/photo_2019-11-05_14-45-47-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Томограма життя
Томограма життя
Якісна освіта сьогодні - не химерна мрія!
Що треба знати про новий формат співпраці між освітніми закладами та державою? Як допомогти закладам освіти підвищити якість освітньої діяльністі та рівень довіри суспільства? Чому інституційний аудит - це не жорсткий контроль та покарання, а єдина мета на шляху до вдосконалення освітнього процесу в Україні? Про все це дізнаємося в студії з перших вуст разом з Надією Оксенчук, начальником управління Державної служби якості освіти у Донецькій області. Змінюємо освіту разом!