![Щоденник загубленої радості](assets/cache/images/tomogramma/photo_2019-10-31_15-09-08-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Томограма життя
Томограма життя
Щоденник загубленої радості
Депресія - це дуже страшне слово. Для слов'янської ментальності не звичне, бо на нашу думку дозволити себе депресію можуть тільки заможні американці, сидячи у кабінеті психотерапевта. Молода жінка, яка подолала кризу й віднайшла свій "еліксир радості", яким охоче ділиться у своєму інстаблозі. Активна й винахідлива Яна Абрамчук, організатор івентів для дівчат, співвласниця ресторану домашньої кухні, мати Естер та "генератор" ідей розкаже про те, як радіти завжди й не залежати від обставин.