![Книги з присмаком щастя](assets/cache/images/shobmasgi/13082018shobmazginezasohli-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Шоб мАзгі не засохли
Шоб мАзгі не засохли
Книги з присмаком щастя
Щастя - це коли тебе розуміють! »Так про щастя говорили в одному відомому фільмі. Але герої, мабуть, не знали, що щастя - це читати книги :) Найкраще - книги з присмаком ... щастя. Наші гості: Тетяна Запорожець, лікар-отоларинголог вищої категорії, пластичний хірург, кандидат медичних наук. Богдана Валігура, психолог і коуч перших осіб, партнер студії дизайну Woxed.net.