![Свят та Юля](assets/cache/images/ranoklive/13022019ranok-370x370-01d.png)
Ефір програми
РанокLive
РанокLive
Свят та Юля
Понеділок - найвідповідальніший день тижня. Тому саме в цей #СвяттаЮля говорили про те, як вперше взяли на себе відповідальність. Історіями ділилися і наші слухачі в прямому ефірі #РанокLive з 8:00 до 10:00. А ви пам'ятаєте що вам довірили вперше? Застелити ліжко? Сходити до магазину? Доглядати дітей? Відповідальність — це слово, через яке можна перевірити ставлення людини до життя.