![Щоб ви хотіли забути зі школи, але ніколи не забудете?](assets/cache/images/2023/ranoklive/31_05_23_shhob_vi_hotili_zabuti_zi_shkoli-_ale_nikoli_ne_zabudete_kv%281%29-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
РанокLive
РанокLive
Щоб ви хотіли забути зі школи, але ніколи не забудете?
31 травня в багатьох школах святкуються останні дзвоники. Школа - це чарівна пора. Друзі, улюблені предметі, розвиток. А чи завжди це так? Адже не всі згадають шкільний час з теплими спогадами. Щоб ви хотіли забути зі школи, але ніяк не можете забути? Відповідь на це питання шукали Ігор Середа та Аліна Кутілов в ефірі РанокLive на Radio M