![Ігор Середа та Інна Царук](assets/cache/images/RanokLive/05092018ranoklive-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
РанокLive
РанокLive
Ігор Середа та Інна Царук
Вона знає 5 мов, побувала у понад 30-ти країнах світу, народилася в Казахстані, але більшу частину життя проводить в поїздках у різні куточки планети. Тільки от не як турист, а місіонером. Нетипово для сучасної молоді, чи не так? Цієї середи, 5-го вересня в гостях у РанокLive побувала Яна Паулс. Місіонер та євангеліст. Що мотивує її так самовіддано жити для інших, дізнавались в ефірі на www.RadioM.ua