![Ми і вони: єднання чи розділення? Наслідки еміграції](assets/cache/images/2023/psihologichny_posedenky/18_01_23_mi_i_voni_ednannya_chi_rozdilennya_naslidki_emigracii_kv-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Психологічні посиденьки
Психологічні посиденьки
Ми і вони: єднання чи розділення? Наслідки еміграції
У новій змістовній програмі – Психологічні посиденьки, обговорюємо наслідки еміграції, а конкретніше – розділення, конфліктність, хейт, що народжуються внаслідок прийнятого людьми вибору – виїхати з України чи залишитись. Чому ціле починає розділятися в собі? Чого нам бракує для прийняття вибору іншої людини? Яку роль в цьому відіграють цінності кожного окремого індивідуума, та нації загалом? Що рухає людиною, яка звинувачує іншого в його виборі? Ірина Нестеренко – кризовий психолог, травмотерапевт, дає відповіді на ці та інші питання, не тільки через призму своєї професії, але й маючи досвід еміграції на початку війни.