![Коли чоловік на війні](assets/cache/images/2023/psihologichny_posedenky/01.03.23-koli-cholovik-na-vijni-kv-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Психологічні посиденьки
Психологічні посиденьки
Коли чоловік на війні
Чоловік на фронті, я на нервах; Вже практично рік живу від дзвінка до дзвінка. Молюсь і чекаю; Панічно боюсь, того дня коли чоловіка закличуть до служби; Відчуваю в собі провину, що я жінка (бо маю можливість виїхати). Не можу пояснити свій стан. Всю лють та злість, роздратування виливаю на дітей. Стидаюсь говорити з кимось на цю тему. Що переживають дружини і матері військових? якою може бути самодопомога? Обговорюємо це з Іриною Нестеренко - кризовим психологом і травмотерапевтом, керівником лінії духовно-психологічної підтримки Довіра. Працює з ветранами, військовими, тими, хто пережив психологічну травму.