![Другий фронт: допомога українцям у тилу](assets/cache/images/2022/bespechna_valiza/drugij_front_dopomoga_ukraincyam_u_tilu_kv-370x370-7ca.jpg)
Безпечна валіза
Другий фронт: допомога українцям у тилу
В програмі з Анною Архиповою, співзасновницню благодійного міжнародного фонду «Оновлена Україна» говоримо про міжнародні проєкти для України для військових, поранених, для переселенців, жінок, дітей, людей похилого віку. «Наша сила в тому, що ми тримаємося разом і готові завжди допомагати один одному» - саме це робить благодійний фонд, який був заснований для того, щоб докласти максимум зусиль для перемоги нашої країни та подальшого відновлення держави. Все, що робить фонд разом з українцями, рятує життя і допомагає тим, хто опинився у скрутному становищі. Благодійність – це другий фронт! Також говоримо про Асоціацію «Слухай Україну» для людей, що постраждали від війни, арт-терапевничні заходи для дітей. Гостя дає поради, що робити переселенцям, які біжали від війни, а попали в жахливі умови. Дізнаєтесь також про адаптаційні групи для жінок у Франції.