![Мандрівки з дитиною](assets/cache/images/oberezhnodity/08062018oberezhnoditi-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Обережно: ДІТИ!
Обережно: ДІТИ!
Мандрівки з дитиною
Дуже розумна сусідка каже, що подорожувати треба поки в тебе немає дітей. Поки є можливість насолоджуватись спокоєм. Але чи так це? Своїми порадами ділилась Анна Гриненко - щаслива жінка і мама, автор блогу про мандрівки з дитиною на Gryntravel. За сумісництвом перекладач, кухар і шия чоловіка, по ночам мріє сісти в будинок на колесах і відправитись у навколосвітню подорож:)