![Кризові сім'ї](assets/cache/images/oberezhnodity/30124353_2099579663416984_620845769867904171_n-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Обережно: ДІТИ!
Обережно: ДІТИ!
Кризові сім'ї
Ми живемо в час, коли фраза «не слід викидати сміття з хати» стає все менш актуальною. Проблема однієї сім‘ї - це проблема всього суспільства. Тому як важливо вчасно прийти на допомогу сім‘ї в кризову стані. Адже тільки в щасливій родині зростають здорові діти (фізично, емоціонально, душевно). Як сьогодні кожен може допомагати «кризовій» сім‘ї? Чия це відповідальність? Як не дати переживати нашим дітям те негативне, що переживали ми у дитинстві? На ці питання відповідаємо в програмі «Обережно: ДІТИ!» із директором Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, Юлією Фещенко.