![Як зберегти самооцінку дитини в школі](assets/cache/images/my_dytyna_osobystist/kak_sohranit_samoocenku_rebenka_v_shkole_yut-2-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Моя дитина - особистість
Моя дитина - особистість
Як зберегти самооцінку дитини в школі
Кожна дитина в школі стикається з оцінюванням його здібностей, порівнянням себе з іншими та формує бачення про самої себе через досягнення, які не тільки батьки оцінюють, а й вчителі також, однолітки. Звідси й вплив на формування самооцінки, яка потім буде відображатися у прийнятті складних рішень, відповідальності, самореалізації. Щоб допомогти дитині зберегти та не втратити нормальну самооцінку під впливом школи ми приготували для вас рекомендації в цьому відео (ефір програми «Моя дитина - Особистість» на RadioM) з ведучою – психологом Тетяною Писаренко.