![Як провести канікули з користю?](assets/cache/images/my_dytyna_osobystist/09062021moyaditina-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Моя дитина - особистість
Моя дитина - особистість
Як провести канікули з користю?
Дитина в навантаження або нарешті разом? Як батькам ефективно організувати дозвілля своїх дітей, коли до школи ще 3 місяці. А як поєднати приємне з корисним, наприклад, зайняти дитину тим, що привчити її до домашніх справ і дисципліни? Чи варто продовжувати дотримуватися режиму і підтримувати знання, отримані в школі? Про все про це і навіть більше в програмі «Моя дитина - Особистість», з нашою гостею - донькою ведучої - Марією Писаренко. Ведуча програми - психолог Тетяна Писаренко.