![Як навчити дитину читати, вірити в себе, мати нормальну самооцінку.](assets/cache/images/my_dytyna_osobystist/10032021moyaditinaosobistist_1-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Моя дитина - особистість
Моя дитина - особистість
Як навчити дитину читати, вірити в себе, мати нормальну самооцінку.
Через постійні примусові заходи ви не тільки не допоможете дитині бути впевненою, вірити в себе, хотіти вчитися та почуватися гідно в будь якому колективі, ситуації. А як же це зробити мирним шляхом? Поговоримо про це у програмі "Моя дитина Особистість" з психологом Тетяною Писаренко