![Як допомогти дитині обрати майбутню професію?](assets/cache/images/my_dytyna_osobystist/13052020-moya-ditina-osobistist-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Моя дитина - особистість
Моя дитина - особистість
Як допомогти дитині обрати майбутню професію?
Професія – це раз та назавжди? За якими критеріями обирати те, ким ставати? Чому віддати перевагу – вигідному матеріальному результату, який можливо отримати після навчання, чи тому, що горить у серці підлітка? Хто несе відповідальність за вибір професії дитини – батьки чи сама дитина? Як допомогти обрати ту спеціальність, яка насправді буде корисна, цікава та результативна?