![Поівняти чи не порівняти? А якщо порівняти. То як правильно?](assets/cache/images/my_dytyna_osobystist/27802019pisarenok-370x370-01d.png)
Ефір програми
Моя дитина - особистість
Моя дитина - особистість
Поівняти чи не порівняти? А якщо порівняти. То як правильно?
«Твоя сестра знову краще за тебе вивчила уроки. Ти знову пізніше за всіх збираєшся! Ну чому ти не можеш як твій брат, швидесенько встати, зібратися й вийти вчасно до школи. Як можна бути таким копухою? Де твій мозок, взагалі? Чому твоя подружка завжди така слухняна.. а ти… як на зло все робиш?». Якщо щось подібне ви говорите своїм дітям, знайте – ви робите кроки на шляху руйнування їхньої самооцінки та ніяк не сприяєте їх розвитку у тому, що у них погано виходить. Запрошуємо поговорите про це в передачі «Моя дитина – особистість» з психологом, коучем з особистого розвитку, експертом з виховання дітей - Писаренко Тетяною.