![Мама втомилась... Де брати сили та як повернути радість в життя?](assets/cache/images/my_dytyna_osobystist/04032020moyaditina-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Моя дитина - особистість
Моя дитина - особистість
Мама втомилась... Де брати сили та як повернути радість в життя?
✅ Що насправді в наших діях призводить до втомленості? ✅ Як навчитися делегувати справи? ✅ Як правильно виділяти пріоритети та відмовлятися від непотрібних справ? ✅ Як впоратися з негативними емоціями, які забирають життєві сили? ✅ Як швидко оновлювати себе після стресу та втомленості?