![Мама та донька. Мікс порад | Моя дитина - особистість](assets/cache/images/my_dytyna_osobystist/13052020-moya-ditina-osobistist-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Моя дитина - особистість
Моя дитина - особистість
Мама та донька. Мікс порад | Моя дитина - особистість
В гостях нашої програми донька ведучої – Марія Писаренко. Мама та Марічка діляться своїми порадами про те, як перевтілити залежність від гаджетів на користь, як зацікавити дитину вчитися, як виховувати в дитині віру в себе, цілеспрямованість, бажання допомагати батькам по дому і головне – бути щасливими!