![Мама та донька в ефірі говорять про Різдво](assets/cache/images/my_dytyna_osobystist/13052020-moya-ditina-osobistist-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Моя дитина - особистість
Моя дитина - особистість
Мама та донька в ефірі говорять про Різдво
Як з дітьми говорити про Різдво так, щоб дітям було цікаво та зрозуміло? Як проводити час з дітьми на Різдво? Як в новому році втілювати корисні звички у дитини? Поговоримо про це с нашою гостею - Марією Писаренко, донькою нашої ведучої Тетяни Писаренко у програмі "Моя дитина - Особистість".