![Хлопчики з Марса, дівчата з Венери. Яка різниця у вихованні](assets/cache/images/my_dytyna_osobystist/13052020-moya-ditina-osobistist-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Моя дитина - особистість
Моя дитина - особистість
Хлопчики з Марса, дівчата з Венери. Яка різниця у вихованні
Про різницю у підходах до виховання хлопчиків та дівчат говорять багато. У програмі «Моя дитина – Особистість», говорили про те, як зайнятим батькам врахувати всі ці відмінності та не пропустити той момент, коли можна перегнути палицу формуючи у дівчинки чоловічі якості характеру, а у хлопчиків – дівчачі.