![Бути мамою та ніколи не здаватися](assets/cache/images/my_dytyna_osobystist/13052020-moya-ditina-osobistist-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Моя дитина - особистість
Моя дитина - особистість
Бути мамою та ніколи не здаватися
Як же іноді хочеться стукнути дверима та просто піти кудись. Загубитися десь у джунглях на тиждень, або зробити заплив на круїзному лайнері по Тихому океану на 2 тижні. Вже уявили? А тепер повернимось у реальність. Як не здаватися на посту «мамо/тато» натиску труднощів та несподіваностей + дорослішання своїх дітей, до яких ми не завжди готові?