![Як не залікувати дитину](assets/cache/images/mamskiestrasti/23473157_1866946756680277_4816616577653720573_n-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Мамські пристрасті
Мамські пристрасті
Як не залікувати дитину
Які дитячі хвороби лікувати не потрібно і вони відносяться до категорії самовиліковних? Який кашель необхідно лікувати, а який категорично не варто? Чи обов'язково пити пробіотики при призначенні дитині антибіотиків або їх пропонують для заспокоєння батьків? Ватяні палички - геніальний винахід або предмет для створення таких проблем як вушні пробки? Відповідати на провокаційні питання буде Анна Шевельова, лікар-педіатр, автор блогу www.mama-pediatr.com і, звичайно ж, мама двох дітей.