![Материнство як привід здійснити мрію](assets/cache/images/mamskiestrasti/26731166_1977840242257594_4734132841131329204_n-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Мамські пристрасті
Мамські пристрасті
Материнство як привід здійснити мрію
Найпростіше домовитися з собою - хто як не ми готові придумати для себе мільйон відмовок. Маленькі діти. Нема грошей. Погода погана. Або ось таке: «Материнство і бізнес - речі несумісні. Потрібно чимось жертвувати і щось вибирати ». А ось наша героїня вважає, що можливо все і навіть трохи більше - було б бажання. А всілякі «але», «якщо», «коли» - банальні відмовки. Правда, іноді, щоб це зрозуміти потрібно стрибнути з обриву. У нас в студії Ольга Балашова - щаслива мама двох дітей і засновник, власниця ресторану МамаЦілувала. Про відкриття ресторану мріяла давно і життя її таки підштовхнула до втілення мрії