![Ідеальна мама. Чи можливо це?](assets/cache/images/mamskiestrasti/26169272_1955233714518247_8522158126620716233_n-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Мамські пристрасті
Мамські пристрасті
Ідеальна мама. Чи можливо це?
Як знайти час для втілення своєї мрії і при цьому насолоджуватися материнством? Діти - натхнення або важкий тягар? І де звичайній мамі черпати сили для власних рекордів? В гостях у «Мамських» незвичайна Юлія Черницька - мама чотирьох дочок, рекордсменка України на дистанції 21 км (!). У 2017 Юля пробігла напівмарафон з дітьми і встановила рекорд. А ще вона засновник проекту fitnessmama.com.ua