![Емоційний інтелект](assets/cache/images/mamskiestrasti/19042018mamskie-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Мамські пристрасті
Мамські пристрасті
Емоційний інтелект
«Не думай головою! Відчувай! Головне - емоції! »Подібні думки, в різній інтерпретації можна почути доволі часто. Розумні люди кажуть про те, що значно цінніше, корисніше, практичніше - розвивати емоційний інтелект. Чи так це? Чи можна визначити ступінь розвитку ЕІ? І як розвивати емоційний інтелект з малечку? Про це поговоримо у програмі «Мамськи пристрасті». Наша гостя Віра Романова, практикуючий психолог, кандидат психологічних наук.