![Військові ветерани ЗСУ і які перспективи у них в Україні? Розмова з гостею з Ветеран Хабу](assets/cache/images/dobre_shcho_ti_tut/dobre-shho-ti-tut-kv-370x370-7ca.jpg)
Добре, що ти тут
Військові ветерани ЗСУ і які перспективи у них в Україні? Розмова з гостею з Ветеран Хабу
Останні місяці я активно залучений у походи до військових шпиталей. І я бачу, що багато хто з військових дуже скептично ставиться до свого майбутнього. Мені дуже важливо було поговорити про це. І я шукав гостя, який міг би фахово відповісти на мої питання і підтримати розмову. Такою гостею виявилась Віка Іванова, менеджерка підтримки у Ветеран Хабі, в її обов'язки входить якраз консультування воїнів-ветеранів з приводу роботи і пошуку можливостей у Veteran Hub — мережа підтримки для воїнів та їхніх близьких. Понад п'ять років організація працює для ветеранів, ветеранок, їхніх коханих і рідних та надає юридичні консультації, психологічну підтримку та персональний супровід. Мережа підтримки об’єднує простори у Києві та Вінниці, мобільні офіси у Київській, Вінницькій і Дніпропетровській областях, та національну Лінії підтримки. Як я розумію, це одна з найбільших організацій у сфері підтримки військових в Україні. Розмова вийшла теплою і глибокою, а в кінці ми ще й про книги і фільми поговорили.