Добре, що ти тут

Розказуємо історії, досвід і біль, який зробив сильніше і доросліше. Дорослішання - це процес всього життя. І у кожного є події, історії, люди, які допомогли пройти складний етап і стали таким досвідом.

Останні випуски
27/02/2024
Ярина Цимбал - українська літературознавиця і редакторка, дослідниця літератури 1920-х років, українського авангарду. Старший науковий співробітник відділу української літератури XX століття і сучасного літературного процесу в Інституті літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України.
20/02/2024
Таша Торба - дитячий психолог і автор дитячої книжки
13/02/2024
Я знаю Лену, як одну з найдосвідченіших психологів і терапевтів, яка насправді вміє допомагати людям. І тому дуже зрадів, коли вона приїхала в Україну і змогла прийти на подкаст. Звісно не заради подкаста вона приїхала :), а як організатор великої конференції для дитячих психологів в Києві, але у неї було вікно по часу і я його використав. І я обрав тему, яка допоможе багатьом під час війни - як проживати важкі емоції. Говорили про п'ять - Гнів, злість, страх, тривога, відраза.
06/02/2024
Ві́ра Па́влівна Аге́єва — українська літературознавиця та літературна критикиня. Співзасновниця Київського інституту ґендерних досліджень. Докторка філологічних наук. Лавреатка Шевченківської премії, Премії Петра Могили. Членкиня журі премії «Книга року ВВС».
30/01/2024
Це дуже практичний подкаст - ми говоримо про те, як дбати про своє психологічне здоровʼя під час війни. Прямо тут і зараз, які практичні вправи варто робити. Говоримо з практикуючим психологом, Павлом Волощуком.
24/01/2024
Я вивчав матеріали і готувався так, ніби це головний подкаст життя, бо це ж про улюблену і рідну літературу. Запросив пана Ростислава Семківа, він 20 років викладає літературу, викладач літературознавства в Києво-могилянській академії і директор видавництва «Смолоскип», автора моїх улюблених книг про літературу всесвітню і українську і радію, що ця можливість відбулася.
16/01/2024
Макс Шаргаєв, військовий капелан ділиться досвідом, як спілкуватись з військовими!