![Що чекає українську літературу? Чи переоцінена російська література? Ростислав Семків](assets/cache/images/dobre_shcho_ti_tut/dobre-shho-ti-tut-kv-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Добре, що ти тут
Добре, що ти тут
Що чекає українську літературу? Чи переоцінена російська література? Ростислав Семків
Я вивчав матеріали і готувався так, ніби це головний подкаст життя, бо це ж про улюблену і рідну літературу. Запросив пана Ростислава Семківа, він 20 років викладає літературу, викладач літературознавства в Києво-могилянській академії і директор видавництва «Смолоскип», автора моїх улюблених книг про літературу всесвітню і українську і радію, що ця можливість відбулася.