Питання до виробника

Ти здушений проблемами, питаннями без відповідей, тонеш у сумнівах щодо прийняття рішень, не знаєш, в кого ще запитати і де шукати те, що принесе позитивні зміни?! Тобі здається, що у своїх спробах і намаганнях ти борешся з вітром?! Дозволь нам бути поруч з тобою в цьому періоді! Дай нам шанс показати, як Бог дивиться на тебе і, що Він робить в час, коли ти розгублений, повний сумнівів у своїх рішеннях та відчуваєш нестерпний біль та страх. Запрошуємо тебе на зустріч з Богом у програмі "Питання до Виробника".

Останні випуски
24/05/2023
В попередніх випусках ми розглянули найпоширеніші питання, які виникають під час проживання горя та втрати: чому це сталося саме зі мною, що я міг зробити, щоб уникнути цього, як тепер жити, де шукати і як знайти нові сенсу, які штовхатимуть до руху вперед...
10/05/2023
Які аспекти прояву внутрішнього болю під час переживання горя є природними, а які не нормальні? Як довго може тривати горе та чи потрібно контролювати свої емоції під час його переживання? Чи можна виокремити окремі етапи, які людина проходить під час горювання?
03/05/2023
Почуття розлуки, порожнечі, розчарування та емоційний біль є проявами горя та втрати. в цьому випуску програми говоримо про те, чи може горе викликати фізичні проблеми і впливати на організм людини? Чи є горе у кожної людини однаковим почуттям? І чому деякі люди відчувають провину після втрати близької людини?