Питання до виробника

Ти здушений проблемами, питаннями без відповідей, тонеш у сумнівах щодо прийняття рішень, не знаєш, в кого ще запитати і де шукати те, що принесе позитивні зміни?! Тобі здається, що у своїх спробах і намаганнях ти борешся з вітром?! Дозволь нам бути поруч з тобою в цьому періоді! Дай нам шанс показати, як Бог дивиться на тебе і, що Він робить в час, коли ти розгублений, повний сумнівів у своїх рішеннях та відчуваєш нестерпний біль та страх. Запрошуємо тебе на зустріч з Богом у програмі "Питання до Виробника".

Останні випуски
16/08/2023
В цьому ефірі говоримо про значення та тлумачення понять ""любити/любов"" у різних мовах та контекстах; розглядаємо роль Єви у створенні Адама та необхідність знаходження свого партнера; аналізуємо процеси пошуків кохання, зародження любові, значення сексу та його відношення до любові, а також вплив тіла, душі та духа на людський організм."
12/07/2023
Якщо в попередньому ефірі ми робили загальний оляд самооцінки, то цей випуск присвячений саме завищеній самооцінці. Говоримо про критерії, за якими можна визначити її висоту, які наслідки вона має на особистість та взаємодію з оточенням, як жити і працювати з людьми високих польотів?
05/07/2023
В цьому ефірі розглядається виховання самооцінки, вплив на неї оточення і біблійне бачення власного сприйняття себе, про духовне формування власної цінності та ефективні стратегії взаємодії в умовах негативного ставлення. Крім того, в програмі розглядаються найрозповсюдженіші проблеми, пов'язані з хворобливим переоцінюванням себе та ризиками завищеної самооцінки.
21/06/2023
Невідворотність смерті: Завершенність буття - це глибоке дослідження смерті як невід'ємної частини людського життя. Програма акцентує увагу на тому, що, незалежно від здоров'я, стану чи статусу, ніхто не може скасувати свою смерть. Це пошук істини про нашу спільну долю, наголошуючи на важливості її визнання. Як себе вдосконалювати? З ким себе порівнювати? Як приймати критику?
07/06/2023
В цьому випуску програми Питання до Виробника, теолог і священнослужитель - Сергій Накул відповідав на питання слухачів. Серед запитів були запитання про втрату сенсу і небажання житти після смерті близької людини; індивідуальний підхід до проживання горя та досягнення спокою; подолання почуття провини; пошук "пігулок від горя" та шляхів позбавлення його назавжди; про вплив музики та фільмів для тимчасового полегшення; запитання віри в період розпачу і болю; пошук сенсу для руху вперед після втрати і бажання знову прагнути до чогось.
31/05/2023
В минулому випуску ми проговорили про етапність в проживанні горя та втрати. Починаючи з шоку і відчуття втрати, людина може переживати відмову в прийнятті реальності, почуття гніву і обурення, а також важкий смуток. Згодом, може прийти прийняття і відновлення, через нові сенси в житті. В цьому ефірі говоримо про важливість розуміння, що кожна людина може проживати ці етапи по-своєму, і підтримка і розуміння з боку оточення можуть бути надзвичайно корисними на цьому шляху.
24/05/2023
В попередніх випусках ми розглянули найпоширеніші питання, які виникають під час проживання горя та втрати: чому це сталося саме зі мною, що я міг зробити, щоб уникнути цього, як тепер жити, де шукати і як знайти нові сенсу, які штовхатимуть до руху вперед...