![Я не вмію просити](assets/cache/images/zcilennya-lyubovyu/13052020_zcilennyalyubovyu-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Зцілення любов’ю
Зцілення любов’ю
Я не вмію просити
Відчуваю себе "попрошайкою", "що люди про мене скажуть", "не хочу, щоб подумали, що я слабка (слабкий)" - які тільки відмовки не вигадує наш мозок, щоб тільки не опинитися у незручному, як ми гадаємо положенні. Та чи насправді просити погано? І про що тоді казав Іісус "просить і дано буде вам", а апостол Павло " не маєте, тому що не просите".