![Сила вибору – любити, а не ненавидіти](assets/cache/images/zcilennya-lyubovyu/13052020_zcilennyalyubovyu-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Зцілення любов’ю
Зцілення любов’ю
Сила вибору – любити, а не ненавидіти
Іноді нам дуже складно відноситися до тих, хто нас не любить, пригнічує, зневажає з любов’ю. Не тільки складно, це потребує великих зусиль. Але ось ти приймаєшь рішення – буду любити, і все змінюється. Змінюється перш за все для тебе. Найскладніше – це прийняти рішення любити не дивлячись ні на що. Як це зробити?