![Набридло жалітися, хочу насолоджуватись життям](assets/cache/images/zcilennya-lyubovyu/13052020_zcilennyalyubovyu-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Зцілення любов’ю
Зцілення любов’ю
Набридло жалітися, хочу насолоджуватись життям
«Скільки можна жалітися та нить!!!???? Зроби з цим хоть щось! Набридло слухати твоє постійне незадоволення!» - так або вголос, або про себе говорять близькі, а іноді і не близькі люди тим, хто постійно незадоволений і нудить. А що робити, коли ти сам та людина, яка це робить? І хотів би припинити це робити, але не знаєш як. І рад би все змінити, а сил нема. Але вихід є!