![Мене все дратує. Всі начебто змовилися проти мене](assets/cache/images/zcilennya-lyubovyu/13052020_zcilennyalyubovyu-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Зцілення любов’ю
Зцілення любов’ю
Мене все дратує. Всі начебто змовилися проти мене
У житті кожної людини буває стан, коли все йде не так. І ті речі, на які в звичайному доброму стані душі й тіла ми не звернули би увагу, стають «навмисно-дратуючими» в певні періоди сильного перевтомлення. А якщо до цього ще й долучаються близькі люди, які не розуміють того, що з вами відбувається, та надають поради, які не тільки не допомагають, а заважають, що робити?