![Мене травили в школі. Історія и поради](assets/cache/images/vremennietrydnosti/18092018timchasovi-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Тимчасові труднощі
Тимчасові труднощі
Мене травили в школі. Історія и поради
Минулого року в Україні зафіксовано більше 109 тисяч звернень батьків та їх дітей з приводу травлі у школах. 109 тисяч! У програмі Аліна Назарова розповідає свою історію емоційного насилля з боку однокласників. Нині їй 29 років, вона дружина, мама, навчається на психотерапевта, але при слові «школа» їй і досі якось некомфортно. А ось на що батькам варто звернути увагу та як допомогти дитині у разі емоційного чи фізичного насилля у школі розказує Світлана Єфременкова, психолог, яка спеціалізується на питаннях булінгу, засновниця проекту «Панімама».