Свято-Монастирський плейлист

Про що вам говорить вираз християнська музика”? Схоже щось на акапельний церковний спів у храмі, правда? З подкастом Свята Тромси і Міши Манастирського “Свято-Монастирський” плейліст ви зрозумієте музику краще і відкриєте в собі здібність чути вухами та слухати серцем. Це своєрідний check-up музичних композицій, в якому кожна пісня розкривається як ціла історія, в якій може бути рок, поп, джаз, госпел, воршіп, фанк, електроніка та звісно ж класика. Слухай подкаст щочетверга об 11:00 та поповнюй добірку на своєму телефоні треками з глибинним змістом та неймовірною лікувальною силою. “Свято-Монастирський” плейліст — це музика про нас і Творця Всесвіту. Про маловідоме, що творилося наодинці в тиші, і стало відомим мільйонам.

Останні випуски
05/03/2024
Далеко не всі в Україні щось чули про Філа Вікхема, але більшість християнської спільноти точно слухала чи навіть співала його пісні. На українську мову переклали чимало хітів американського воршіп-виконавця: Чудова благодать (This is amazing grace), Жива надія (Living hope), Ти битву ведеш (Battle belongs) та інші. Дехто думає, що це пісні, які можна співати лише в церкві, та насправді кожна композиція дає відповіді на важливі запитання: як проходити життєві битви? на кого покладати свою надію? де шукати сили для боротьби? У новому випуску розповідаємо крізь які життєві труднощі довелося пройти Філлу Вікхему і чому з його піснями легко іти до бою.
27/02/2024
Концепт музичного альбому “HELP” без перебільшення лікувальний. Брендон Лейк задумав його як свого роду терапію для тих, чиє ментальне здоровʼя ослаблене постійними викликами та нескінченною напругою. 11 пісень відверто розповідають про боротьбу з самотністю, депресією, внутрішніми страхами та нападами паніки. Свого часу американському співаку Брендону Лейку довелося пройти через усе це, і врешті вдалося віднайти віру. Тому тепер його музика допомагає іншим ділитися емоціями і відверто говорити про наболіле. Найголовніші треки альбому “HELP” розбираємо у новому випуску.
06/02/2024
Щойно чуємо перші акорди і куплети, одразу розуміємо що це за пісня. Адже після 24 лютого це вже більше ніж треки, які ти слухаєш на повторі — ця музика стала частиною нашого життя, наших втрат, нашого болю, і нашої віри. Під пісню KALUSH «ДОДОМУ» ми сумували за рідними містами, а коли поверталися разом співали «Ой у лузі…». Коли потрібно було підняти настрій, ми слухали «Доброго вечора, ми з України» від PROBASS ∆ HARDI, а коли втрачали віру хлопці з гурту «Без Обмежень» нагадували, що ми «Вільні люди». Наш новий випуск Свято-Монастирського плей-листа про українські пісні, які стали символами повномасштабної війни.
27/01/2024
Моторошний, неординарний, різноманітний - саме так можна описати третій студійний альбом гурту Crowder. Цей християнський поп-рок колектив з Техасу справді дивний, як і сам його засновник - Девід Краудер. Зовні він наче відлюдник, а його пісні не схожі на все, що ви чули раніше. Перший трек і сам альбом має назву “I know a ghost" (Я знаю привида). Це і є провідна тема 16 треків: Девід співає про те як змінилося його життя після зустрічі з привидом. Хто цей привид і чому кожному варто прослухати цей альбом - про все це у новому випуску.