Сховок

Сьогодні багато людей мріють мати успішне, прогресивне, щасливе життя. І ми розуміємо, що є фактори, котрі впливають та допомагають досягти цього. Такими факторами є справжні цінності, духовні глибинні речі, котрі спроможні змінити наше мислення і позитивно вплинути на ціле життя. В передачі «Сховок» ми допоможемо тобі знайти справжні життєві скарби, котрі змінять життя на краще.

Останні випуски
19/04/2024
Готові вступити до битви з лукавим? Ласкаво запрошуємо на захоплюючу програму ""Як перемогти лукавого?"". Може ви відчуваєте, що негативні сили втручаються у ваше життя? У нашій передачі ви знайдете ключі до перемоги над цими силами. Підготуйтеся дізнатися про різноманітні фактори, які допоможуть вам зберегти своє життя та здолати внутрішні виклики духовної боротьби. Приєднуйтесь до нас, щоб зрозуміти природу зла та знаходити сили для його подолання. Готуйтеся до духовної боротьби, яка принесе вам перемогу та спокій душі. Не пропустіть цю можливість здолати духовного невидимого ворога!
12/04/2024
Ласкаво просимо до захоплюючої передачі, де ми зануримося в тему ""Якщо Бог - твій пастир."". Сьогодні ми відкриємо для вас важливі істиною про те, як віра в Бога та Його проведіння можуть змінити наше життя. Ми розглянемо практичні приклади як Божа любов як пастора може надати нам напрямок, мудрість і силу у навіть найскладніших життєвих ситуаціях. Готуйтеся до натхнення та нових інсайтів для життя!
05/04/2024
Готові відкрити двері до духовної глибини? Ласкаво запрошуємо на захоплюючу тему ""Як наблизитись до Бога?"". Якщо вам цікаво як досягти зв'язку з Богом чи просто цікавитеся духовним розвитком - у нашій передачі ви знайдете пізнання, що веде до злагоди з Небесним Батьком. Поглиблюйте своє пізнання невидимого та знаходьте відповіді на запитання ""Чи насправді до Бога можна наближатись?"". Будьте готові до подорожі, яка змінить ваші стосунки з Богом!
29/03/2024
""Бог може зробити більше"" - і це правда. Ми дослідимо дю тему, перевершуючи наші уявлення, проведемо вас через свідчення віри, розкриваючи велич Божої сили та можливостей. Приєднуйтесь до нас для натхнення, духовного розвитку та відкриття неймовірних перспектив, які може відкрити наша довіра Богові.
22/03/2024
Поглиблюй своє розуміння та сприйняття сучасного інформаційного простору прослухавши тему ФЕЙКИ! Дізнайся факти та розкрий міфи разом з нами. Наші гості та експерти розкриють таємниці виготовлення фейків та дадуть поради, як розпізнати недостовірну інформацію. Приєднуйся до нас і взнай таємниці в світі вигадок та правдивих історій, будь в ефірі інформаційної правди!
15/03/2024
Розкрийте таємниці релігійного розвитку в історії, відчуйте дух століть з захоплюючою передачею "Церква чи секта. Історичні факти". Подорожуйте часом, досліджуючи виникнення церков і сект, розкриваючи важливі сторінки віри через призму історичних фактів. Відкрийте світ минулого, де ключову роль у формуванні української державності відіграли християнські протестантські церкви. Дізнайтеся, які події та особистості стоять за розвитком протестантизму в Україні, розкривши різноманітні напрямки цього руху. Відкрийте таємниці минулого та їх вплив на формування культурного та духовного обличчя нації. Запрошуємо вас зробити крок у глибину історії віри, що розкриє загадки та відкриє нові реалії релігійного розвитку.
08/03/2024
Дивіться ефір на тему: "Хочу заміж. Ознаки готовності" - це захоплива практична тема, яка розглядає ключові фактори для створення щасливого шлюбу. Ми пропонуємо вам глибше зрозуміти себе та свої відносини. Прослухайте захопливу розмову з експертом, Натальою Кулебою котра ділиться цінними порадами. Взнайте секрети тривалих та щасливих відносин, а також важливі моменти підготовки до одруження, нехай кожен день вашого кохання стає ще більш важливим та осмисленим.