Сховок

Сьогодні багато людей мріють мати успішне, прогресивне, щасливе життя. І ми розуміємо, що є фактори, котрі впливають та допомагають досягти цього. Такими факторами є справжні цінності, духовні глибинні речі, котрі спроможні змінити наше мислення і позитивно вплинути на ціле життя. В передачі «Сховок» ми допоможемо тобі знайти справжні життєві скарби, котрі змінять життя на краще.

Останні випуски
23/02/2024
Непереможність в труднощах - те що шукає багото хто з людей. В цій передачі ми дослідимо важливу тему, яка стосується кожного з нас - як подолати труднощі та залишитися непохитними в обличчі життєвих випробувань, і не тпросто пройти їх, а вийти переможцями. Долучайтеся до нас, щоб віднайти ключі до переможного стану в житті та шляхи подолання складних випробувань життя.
23/02/2024
Розкрийте таємниці релігійного розвитку в історії, відчуйте дух століть з захоплюючою передачею ""Церква чи секта. Історичні факти"". Подорожуйте часом, досліджуючи виникнення церков і сект, розкриваючи важливі сторінки віри через призму історичних фактів. Відкрийте світ минулого, де ключову роль у формуванні української державності відіграли християнські протестантські церкви. Дізнайтеся, які події та особистості стоять за розвитком протестантизму в Україні, розкривши різноманітні напрямки цього руху. Відкрийте таємниці минулого та їх вплив на формування культурного та духовного обличчя нації. Запрошуємо вас зробити крок у глибину історії віри, що розкриє загадки та відкриє нові реалії релігійного розвитку.
09/02/2024
Відкрий для себе захопливий світ твого покликання та життєвого призначення у нашій передачі Сховок! Розуміння власного покликання та унікальності - ось що ви усвідомите, слухаючи цей етер. Ми дослідимо історії успіху, відкриємо таємниці вдосконалення власних здібностей та надихнемо тебе поміркувати про справжнє призначення.
02/02/2024
Запрошуємо тебе в інтригуючий світ розкриття та розуміння Божої сили. Ця тема відкриє тобі не тільки віру в реальну дію Бога в твоєму житті, але і розповість, як будь-хто з нас може отримати цю благодать. В цій темі ми висвітлюємо шляхи отримання Божої сили та розкриваємо її доступність для кожного. Поглибся у цю захоплюючу тему і відкрий для себе новий рівень духовного розвитку та внутрішньої сили
26/01/2024
Сьогоднішній випуск присвячений темі формуванню та гнучкості звичок? Як позбутися тих звичок, які мають негативне значення і як набути тих, які потрібні для зростання в кращу весрію себе.ґ