PRO Покликання

Скільки ще ти збираєшся вимучувати себе питаннями пошуку себе, сенсів, мотивації? Як довго збираєшся сповзати в інертність і сумніви, міркуючи про правильність свого вибору? В програмі "PRO ПОКЛИКАННЯ" з Дмитром Остапенком, засновником школи New Lifestyle скеровуємося у напрямку СВОГО покликання, розглядаємо інструменти його пошуку і втілення в життя; говоримо про те, як заробляти гроші, займаючись справою по душі, як балансувати між роботою та особистим життям, словом - як жити СВОЇМ життям!

Останні випуски
12/04/2024
Чому люди не чують і не розуміють один одного і на базі цього у них виникають конфлікти?
26/03/2024
Що таке лінощі? Яким чином вони відрізняються від втомлюваності та нестачі енергії?
13/03/2024
Як налаштувати себе, що виконання цілей - це довготривалий процес?
25/02/2023
Людям важко існувати, не маючи цілі. Тому ми всі відчайдушно шукаємо те, заради чого варто жити. А коли знайшли, лишається зробити так, аби цілі не лишилися тільки у наших нотатках. Для цього слід визначити кроки, підібрати посильне навантаження та не припускатися елементарних помилок. У студії RADIOM Дмитро Остапенко з власного досвіду розповів як це зробити практично.
24/02/2023
Рішення допомагають нам почати, а дисципліна закінчити. Так сказав відомий в усьому світі експерт з лідерства Джон Максвел. На його книгах виросли тисячі успішних людей, а один з його доробків присвячений саме дисципліні. Як навчитися мистецтву дисципліни практично використовувати його в житті? Відповіддю на це запитання у студії RADIOM поділився бізнесмен Дмитро Остапенко.
23/02/2023
Каміння на дорозі: п’ять речей, які можуть завадити виконати покликання. Збагнути покликання – це наче нарешті знати правильну дорогу. Та навіть якщо ти не блукаєш, це ще не означає, що шлях буде рівним і гладеньким. Дорогою життя під ноги потрапляють численні каміння: упередження, оцінка суспільства, відсутність знань, страх невдачі та інше. Разом з Дмитром Остапенко у студії RADIOM ми поговорили про п’ять речей, які можуть завадити виконати своє покликання.
20/01/2023
«Як моя любов до музики може принести гроші? Це неможливо! За грошима я піду до офісу, а улюбленою справою займатимусь у вільний час», - це розповсюджений спосіб мислення. Втім дуже часто трапляється так, що наше хобі – це справа всього нашого життя. Та як в цьому реалізуватися, коли це звучить як щось нереальне? Своєю відповіддю на це запитання поділився Дмитро Остапенко у студії RADIOM.