![Місія «Вижити»: як керувати власним бюджетом в умовах війни?](assets/cache/images/2022/pro_finansy_v_umovah_viyny/misiya_vizhiti_yak_keruvati_vlasnim_byudzhetom_v_umovah_vijni_kv-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
PRO фінанси
PRO фінанси
Місія «Вижити»: як керувати власним бюджетом в умовах війни?
Прокинувшись від вибухів 24 лютого ми зрозуміли: найголовніше — зберегти життя. Саме на це має бути спрямований і наш бюджет під час війни. На що не слід витрачати гроші та як впоратися з фінансовим стресом розповідає Дмитро Остапенко — коучер та підприємець, який хутко адаптував гаманець під воєнні реалії.