![Бути вдячним – це завжди вибір…](assets/cache/images/46914918_578162492640668_7633778063347548160_n-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
#ОсобистістьОлеся
#ОсобистістьОлеся
Бути вдячним – це завжди вибір…
Бути вдячним – це завжди вибір… Невдячна людина завжди щось втрачає. Говорили про п’ять способів сказати Thank you з випускницею програми FLEХ Діаною Шалашною; слухали історію про важливість подяки від отця Луки Михайловича; обговорювали проект, здатний посилити безпеку жінок у громаді з Натали Боковою та Ларисою Одаренко. #ОсобистістьОлеся