![Відмінниця в школі, відмінниця по життю, відмінниця в сім'ї. Або: кому це потрібно?](assets/cache/images/126589-370x370-7ca.jpg)
Відмінниця в школі, відмінниця по життю, відмінниця в сім'ї. Кому це потрібно? Чи цінує це хто-небудь? Чи не патологія це?))) Які уроки ми перетягуємо зі шкільної у доросле життя, і потрібно щось міняти?
Відмінниця в школі, відмінниця по життю, відмінниця в сім'ї. Кому це потрібно? Чи цінує це хто-небудь? Чи не патологія це?))) Які уроки ми перетягуємо зі шкільної у доросле життя, і потрібно щось міняти?