![Слова, які ми говоримо](assets/cache/images/duhovniporadi/22032019duhovni-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Духовні поради
Духовні поради
Слова, які ми говоримо
Вже давно відомо і доведено, що слова - це не просто "порожні звуки", які служать лише для спрощення комунікації-порозуміння між людьми. Насправді слова несуть певну енергію і впливають як на наш настрій і психіку, так і на здоров'я і діяльність. Слова часто формують наше життя. Як на нас впливають слова? Про це говоримо у програмі «Духовні поради». Гість програми - лідер молодіжного руху “Reallife” - церков «Спасіння»- Олексій Савочка.