Номер прямого eфіру: 0 800 21 00 18
«Ранок п’ятниці з Олесею/Friday Morning with Oleseya/Утро пятницы с Олесей»
«Ранок п’ятниці з Олесею/Friday Morning with Oleseya/Утро пятницы с Олесей»
Кортить бути крутим? Дружи з крутими. Вирішив бути багатим? Будь ближче до багатих. А!!! Хочеш бути мудрішим?.. Одна ведуча, дві тези, три мови і те, що змусить тебе замислитися. Простими словами про вічне… І так щоп’ятниці у прямому єфірі на РадіоМ. Поспілкуємось?)
Кажуть, що можливо все… неможливе просто потребує більше часу) Де ж його взяти, вільний час? Сьогодні все про життєві пріоритети, тайм-менеджмент та швидкоплинність нашого життя. В студії Любов Таган, кандидат технічних наук, асистент кафедри Обробка металів тиском (Донбаська державна машинобудівна академія), людина, яка вчиться керувати часом.
Нами керують. Керуємо ми… Хтось – світом, хтось – чоловіком, а хтось – своїми емоціями… А ще Україною активно шириться кампанія за безпечний рух на дорогах під назвою #Керуй. В студії прес-секретар Управління патрульної поліції в містах Краматорську та Слов’янську Ксенія Шостацька та старший інспектор відділу Безпеки дорожнього руху лейтенант поліції Антон Малюский.
Ти ж знаєш, що Христос не тільки помер, а й воскрес?! І прийде судити живих та мертвих… Чи є докази, що Він воскрес? Що великого у Великодні? Чому Ісус не остання (а єдина) надія для людини? В студії Сергій Демидович – композитор, телеведучий, мотиваційний спікер Альянсу Світ без Сиріт (WWO).
Будь-які взаємовідносини вимагають терпіння та вдосконалення. Іноді знайти згоду дуже тяжко, а порозумітися ще важче… Як покращити стосунки з друзями, рідними, коханими? Що робити, коли здається, що прийшов кінець?..
…Без них ми вже не уявляємо життя. Як наші пращури існували без цих «маленьких хитрощів та корисних порад, які заощаджують час та креативно вирішують різні проблеми», так званих лайфхаків? Лайфхаки допомагають жити…А чи ти знаєш, як правильно старіти?.. В студії ректор Чернівецької духовної біблійної семінарії ЦХВЕ, доктор богослов’я Василь Георгійович Малик.
Час минає. Все навкруги змінюється. Ми також. Тоді, що ми вкладаємо в поняття «традиційні погляди» та «вічні цінності»? І чи не варто перехрестити все «минуле» та йти в ногу з часом? Кажуть, що часто люди з консервативними поглядами більш щасливі, ніж з прогресивними. Перевіримо разом з Павлом Ромарнюком, приватним підприємцем зі штату Пенсильванія (США), який працює з амішами (людьми, які добровільно відмовилися від благ цивілізації).
Нещодавно почула, що «женщина может быть покорной или проворной». Невже?)) Які жінки подобаються чоловікам? Якщо різним чоловікам подобаються різні жінки, навіщо намагатися бути ідеальною? Сильна, слабка, покірна, моторна, мудра, вродлива… Яка вона, Жінка? В студії Олександр Павенко – пастор церкви «Преображіння Господне», м.Слов’янськ, Донецка область.
Подорож – це єдина річ, купуючи яку стаєш багатшим, а ще – (не факт, що добрішим чи кращім) завжди іншим. Куди ти хотів би потрапити? І що б ти там робив? А що тебе зупиняє?.. В студії Мішель Хаймсот, яка не просто мандрує країнами, а приносить людям надію на Бога.
Світ змінюється, діти дорослішають по-іншому. Завдання батьків – знайти шлях до серця дитини. Знання дитячої та підліткової психології допомагає у цьому. Що необхідно знати, а про що варто забути у вихованні сучасного підлітка? В студії Тамара Дудник – сімейний консультант, дружина, мама 8 дітей.
Я особисто знаю людину, девіз життя якої – «скоріш би ранок, і відразу на роботу!». Правда, тільки одну)) Середньостатистичний українець не дуже хоче прокидатися, а ще менш – йти на роботу (принаймні «скоріш» та/чи «відразу»). Чи я помиляюсь? Ну, прокидайся вже!)) В студії Юлія Демидович, ведуча ранкового шоу «РанокLive» на Радіо М.
…Сніг, як сніг. Зима, як зима. Баба Шура тихо плаче. - Страшно тут жити? - Я вже не боюся нічого. Аби тільки не ранило. Це страшно! Життя, як життя. На лінії розмежування… В студії Анастасія Сирова, місіонерка в смт Миронівський, Донецька область.
Увага абітурієнтам!!! Наголошуємо, що вступна компанія цього року матиме свої нововведення. Про особливості вступної кампанії 2018 року, а також життя української науки говоритимемо с нашим гостем. В студії Станіслав Чайченко, доктор фізико-математичних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», м. Слов’янськ, Донецька область.
Багатство, владу, вірність та кохання до труни… Що ще тобі наобіцяли?) А тепер згадай, кому і як ти давав обіцянки?.. А ще хрещення, пам’ятаєш, з відповідними обіцянками Богу жити благочестивим християнським життям? В студії Руслан Назар’єв, служитель церкви «Нове життя», м. Слов’янська, Донецька область.
Де ти є, щастя моє? Я шукала тебе з дитинства… В іграшках, сукнях, друзях. Потім мені здавалося, що у коханні я знайду свій ідеал. Але чомусь навіть дім - повна чаша та діти - квіти життя не принесли того омріяного щастя… Де ти є, щастя моє? Шукатимемо разом з Іриною Демидович, організатором вечірки для леді «Щастя всередині».
Ще не втомилися від свят?) Тоді ще одна спроба знайти взаємозв’язок між смиренням та Різдвом… (А він є!). У студії Віктор Куриленко, проповідник церкви «Преображение Господне», м. Слов’янськ, Донецька область.
Нова сукня, яка, насправді, не приносить омріяної радості… Нові обіцянки, які, якщо чесно, ніхто і не збирається виконувати… Новий рік, який, як завжди, стане поточним і звичайним… Кого ми обманюємо, коли нічого не міняємо у житті, але впевнені, що «ось, у наступному році все буде краще»? Чи може людина жити без надії? І Хто дає справжню надію, яка «не засоромить»? У студії Артур Насибян, волонтер, людина з активною життєвою позицією та своїм розумінням важливості святкування нового року. Цікаво…
Наближається Різдво та Новий рік, чули?) Як можна святкувати Різдво Христове, забувши про Іменинника? В чому сенс - готуватися весь грудень, щоб зустріти першу хвилину січня? А ще говоритимемо про (гарний) настрій, корпоративи, (не)здорове харчування та… поводження за кермом у ці (та інші) святкові дні. У студії Ксенія Шостацька, прес-секретар Управління патрульної поліції у м. Краматорськ та м. Слов’янськ, Донецька обл.
Це було у XIX столітті. Жив собі парк. Росли там шовковиці. Відпочивали там люди. Потім щось сталося… Що саме? Як справи у нього зараз? Як нам навчитися цінувати, розвивати та берегти свої ж місця культури та відпочинку? У студії Антон Оборозний, координатор парку «Шовковичний» та клубу друзів парку «Шовковичний», (м. Слов’янськ, Донецька обл.).
«…Він не злий. Просто іноді зривається. Потім на колінах просить пробачення. Я пробачаю, тому що він не злий, просто… А вчора вперше вдарив нашого п’ятирічного сина. Я плакала і захищала, а він бив і бив…» (анонім). У студії Ірина Боднар, координатор Краматорського підрозділу ГО «Жінка Майбутнього» та Наталя Бокова, лейтенант поліції, інспектор зі зв'язків з громадськістю.
Чи можна стати частиною волонтерського руху на Донбасі, маючи 2-х дітей і не виїжджаючи з міста? Які нові професії затребувані у прифронтових селищах? Чи може одна людина щось змінити? Про все це поговоримо з Дарією Ніколаєнко, волонтером, координатором проекту «Подаруй дитині свято» та Анною Чабан, волонтером, журналістом.
В чому полягає актуальність критичного мислення для розвитку особистості в сучасних умовах? Чи спроможна філософія розвивати критичне мислення та індивідуальну свободу представників усіх культур? В студії Андрій Карпенко – кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», м. Слов’янськ.
Хочеш бути крутим? Дружи з крутими. Хочеш бути багатим? Дружи з багатими. Я хочу бути мудрішою… В студії пані Карен Робблі, Радник з питань преси, освіти і культури Посольства США в Україні, яка отримає таємничий подарунок, розповість нам про свій шлях до Держдепу, дипломатичні табу, а також про мудрість, яка є розумінням істинних цінностей.
Чи існує життя на Марсі? Нам би розібратися з Землею))) Коли починається життя? А як треба жити? Якщо воно одне, що вкрай потрібно встигнути зробити? В студії Наталія Бондаренко, голова громадської організації «Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя».
Відомо, що українська культура – це сукупність матеріальних та духовних цінностей, створених українським народом протягом його історії. Поговоримо про (вічні) цінності сучасних українців… В студії Дмитро Назаренко і Юлія Беспала
Засуджувати людей – погано. А судити?) Наш гість займається цим постійно. У студії Дмитро Ігнатенко – Президент Федерації дзюдо Донецької області, тренер з 20-річним стажем, суддя міжнародної категорії.
Можете перерахувати усі п'ятнадцять пунктів, які лежать в основі мотивації студентів Гарвардського університету? А самі готові забути різні дурні виправдання та лінощі і почати активно будувати своє життя? Олеся та Юлія, ведучі ранкового шоу на RadioМ, рішуче налаштовані обговорити цю тему!)))
Кинути палити… Схуднути до понеділка… Прийти до тями після розлучення… Починати життя треба з чистого аркуша, навіщо залишати копію старих помилок? Починати треба зараз, навіщо чекати? Рушай! В студії Валерій Носачев
Навколо стільки горя, сліз та болю… Що робити? А давай спробуємо бути добрішими! Хоча б разок, хоча б на хвилиночку, хоча б по відношенню до однієї людини… Чи виховується доброта? У студії Марина Бугайова, працівник відділу освіти Слов’янскьої міської ради.
Є різні професії. Хтось пече хліб, хтось ремонтує машини, хтось миє підлогу. Безумовно, кожен з них робить потрібну справу. А ще є професіонали, які ніби і працюють, а видимих результатів зразу і не побачиш… Психологи, музиканти, вчителя, тощо – люди, які торкаються души людини. В студії Юрій Сабадаш – капелан, пастор церкви «Скінія», м.Киев.
Де криється небезпека? Де є життя, там і небезпека… В студії Антон Малюский та Наталя Бокова, співробітники патрульної поліції.
Першого вересня завжди відбуваються дві події, які викликають двоякі почуття. Закінчується улюблене літо та починається «улюблена» школа. Вітати чи співчувати будемо разом з В’ячеславом Раєвським – начальником групи цивільно-військового співробітництва штабу АТО.
Відповідальними не народжуються. Відповідальними стають. Навіщо? І як? Про це поговоримо з Русланом Коханчуком – полковником, начальником об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва, м.Краматорськ, Донецької області.
Скоро. Вересень. Осінь. Університет. Наскільки «весело» від сесії до сесії живуть сучасні студенти? Чим відзначилася вступна кампанія 2017 року? Наскільки конкурентоспроможна вища освіта в Україні? У студії Станіслав Олегович Чайченко – доктор фізико-математичних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет».
Він народився в Афганістані, країні, де вже 40 років йде війна. В 11 років війна торкнулась його та його сім'ї… Сьогодні Сайфуллах Мехрабі – співробітник Представництва Агентства ООН у справах біженців в Україні. Говорили про біль та перемоги ВПО або переселенців, про розпач та надію біженців…
Кажуть, що злодій – це не той, хто краде, а той, кого спіймали. Про злочинців та крадіжки, про сучасних та майбутніх поліцейських… У студії старший інспектор ювенальної превенції Слов’янського відділу поліції майор поліції Марина Шевченко, лідер ГО «Ліга майбутніх поліцейських» Анна Литвин та зам.начальника Управління патрульної поліції у м. Слов’янську та м. Краматорську, лейтенант поліції Олексій Нікіфоров.
«Шануйте всіх, братство любіть, Бога бійтеся, царя поважайте» (Біблія). А що ж робити, якщо інші не заслуговують ані шани, ані любові чи поваги? Люди шукать винних та звинувачують усіх навкруги, забуваючи про духовну нагороду для тих, хто цінує і поважає інших… У студії Віктор Куриленко, проповідник церкви «Преображение Господне», м.Слов’янська, Україна.
Подорожі, пригоди та… проблеми. Знайомо?) Кажуть, що подорожі роблять хорошу людину кращою, а погану людину гіршою. Що ще з нами роблять подорожі? Як туристу вижити у чужій країні доки прийде допомога? Чи варто витрачати річну зарплату на тиждень відпочинку? В студії Олександра Крутій, менеджер з туризму.
Погане фото – це вина фотографа. Крапка. «Не знімай мене, я не фотогенічна!» Знак оклику. Як зробити гарне селфі? Знак питання. Михайло Губко, фотограф та мандрівник, про секрети фотозйомки та важливу роль фотоапарату під час подорожі.
Відношення до людей похилого віку, дітей та тварин є показником розвитку суспільства. Діти та тварини викликають посмішку. А які почуття викликають люди похилого віку? Ті, хто виховали дітей, десятиліттями працювали на користь держави, будували та захищали нашу країну… Невже молодь не розуміє, що пройдуть роки і вони також будуть одними з «показників розвитку суспільства?»
Посміхаємось, пані та панове!)) Куди ж ти прийдеш, якщо йдеш по життю без почуття гумору? Чи можна по-справжньому покохати людину, з якою ніколи не смієшся? Чи варто сміятися над чим завгодно і коли завгодно? З бородатим голосом «Классного Радио 103.9 FM», діджеєм Максимом Коляда говоритимемо про те, що смішно і не дуже...
«Розумний легко розкриє замок і відведе скакуна зі стайні, а мудрий просто не стане на це витрачати час» (Томас Фуллер). Про розум та мідрість поговоримо з Олегом Шевкуном, філологом, богословом (розумною та мудрою людиною).
Ти щодня використовуєш їх тисячами… Твій стан і поведінка постійно будуть відповідати їх змісту. Твої слова – це не просто "порожні звуки", які служать лише для спрощення комунікації-порозуміння між людьми. Вони формують твоє життя.
Інші країни ваблять мене, але від себе не втечеш… Яке воно життя, там, за кордоном? Невже там і трава зеленіша, і проблем немає? Хто і навіщо їде у далекі країни? Наша гостя-іноземка Lenka Blahova подорожує і подорожує… Чи знайшла вона те, що шукала роками? Почуємо з перших вуст про те, де ж той рай на землі)
Будь самим собою, дозволь собі просто бути таким, який ти є! – радять психологи. Справді? А вас не дратують люди, чия поведінка та зовнішній вигляд відрізняються від усіх? А як можуть близнюки показати свою індивідуальність? Наші гості Христина та Полина Маханькови. І тільки мати знає, хто з них хто))
Чому бути життєрадісним краще, ніж бути песимістом? Як знайти причину для щастя, коли, реально, нічого у голосу не приходить? Знаходимо відповіді разом з Олексієм Юковим, головою громадської організації "Асоціація дослідників воєнно-історичної спадщини "Плацдарм" та Євгенією Калугиніной, яка працює в краєзнавчому музеї на посаді хранителя фондів.
Знаєте життєве кредо працеголіка? Робота не вовк, не втече, тому що я її нікуди не відпущу… Чи можна запрацюватися до смерті? Хто і як зможе оцінити нашу надмірну працьовитість? У нас в гостях Ольга Алтуніна – бізнес-леді, кандидат юридичних наук, громадський діяч, мама чудового сина Сергія. Давайте послухаємо сповідь справжнього працєголіка.
Вік живи – вік учись. Шкода, що в нашего гостя з дитинства не вклали цей мудрий принцип. Тому, свої шкільні роки він просто прогуляв. Одного чудового дня щось трапилось… Сьогодні Руслан Бочанцев – відомий коуч, бізнес-тренер, ведучий програми «Місія можлива». А ще він керує кіностудією Фронтлайн медіа і постійно нагадує своїм дітям, що… вік живи – вік учись.
Є теми, актуальні тільки серед певних прошарків населення. Є люди, з якими не всім цікаво та комфортно. Є поради, які не завжди доречні. Тема життя стосується кожного. Кажуть, що життя прожити – не поле перейти. А що?)) Про життя та життєві перипетії говоримо з гостем студії Каміло Іжинью Єрнесто Мушаві з Мозамбіку.
Мрія. Вона має бути у кожного з нас… Принаймні одна… Вона здається такою далекою та нереальною, доки ми не починаємо діяти! Наша гостя Анастасія Сирова, радіоведуча, InstalGod одного дня вирішала і… вирушила у невідомість. Чи знайшла вона своє щастя далеко від дома? На які жертви має йти молода людина заради своєї мети? Які існують три практичних кроки до здійснення супер-мрії? «Спочатку мрії здаються неможливими, потім неправдоподібними, а потім неминучими». (Крістофер Рів). На якому этапі здійснення своєї мрії ти зараз?
Говорити про людей за їх спиною погано. А разом малювати портрет Людини з великої літери? Якщо всі ми – люди, чому ми дивимось на різницю, не помічаючи схожість між нами? Я – людина, а Він – Господь… Які думки викликає у тебе ця фраза? У студії був гість Олександр Павенко, двох синів якого вбили бандити три роки тому. Любити людей кажете…
Іноді ми маємо починати життя з чистого аркуша, але навіщо залишати копію старих помилок? Що за «нове життя» починається у віруючій людини, після зустрічі з Богом? Спілкувалися з психологом, гінекологом, переселенцем та з людиною, яка після 30 років наркозалежності змогла розпочати жити по-новому. А ще у студії була Яна Абрамчук - жінка, яка носить нове життя під серцем. P.S. Ми по черзі розмовляємо українською, англійською та російською. Прокидайся та приєднуйся!)
В будинку, де сміються, приходить щастя. Японскя мудрість
«Шануй батька твого і матір - це перша заповідь з обітницею щоб добре велося тобі, і будеш (була) на землі багаторічний (багаторічна)» (Біблія).
Новини зав'ялюються щосекунди... бути у курсі всього що відбувається - нереально. Бережи нерви!
Радіо М за підтримки Міністерства закордонних справ Ізраїлю представляють ... Авторський проект Олесі Дмитрієвої «Тода раба. Або: А ти мудрий? » Якщо наука доводить існування Бога, чому не всі вірять науці? Чому за часів Ісуса судини для води були зроблені з каменю? Чому Декларація Незалежності Ізраїлю була підписана в п'ятницю? На яке питання мудрий єврей не знає відповідь? І т.д.)))
Допитлива людина цікавиться усім, у мудрої людини в пріоритеті те, що важливо!
Не всі культурні люди вірять у Бога, а все по-справжньому віруючи люди культурні!
Єдина справжня помилка – не виправляти своїх минулих помилок).
Сила людини не в тому, щоб перемогти слабкого, а в тому, щоб допомогти слабшому стати сильним).
Святкувати Різдво, не знаючи Ісуса – це як їсти яблуко з пап’є маше…).
Чи не почати з такою ж новорічною надією та радістю зустрічати кожен день (а не чекати цілий рік!)?
Найрозумніше рішення - це подбати про свою вічну душу!).
Вродлива людина не обов’язково завжди посміхається, проте людина, яка посміхається, завжди прекрасна!
Щоп’ятниці о 9:00 на Радіо М ранкове шоу у прямому ефірі! Простими словами про вічне… Оптимістична Олеся та Ранковий Ромчик бажають вам доброї п’ятниці та щасливих вихідних! P.S. Ми по черзі розмовляємо українською, англійською та російською. Прокидайся та приєднуйся!))
Щоп’ятниці о 9:00 на Радіо М ранкове шоу у прямому ефірі! Простими словами про вічне… Оптимістична Олеся та Ранковий Ромчик бажають вам доброї п’ятниці та щасливих вихідних! P.S. Ми по черзі розмовляємо українською, англійською та російською. Прокидайся та приєднуйся!))
Щоп’ятниці о 9:00 на Радіо М ранкове шоу у прямому ефірі! Простими словами про вічне… Оптимістична Олеся та Ранковий Ромчик бажають вам доброї п’ятниці та щасливих вихідних! P.S. Ми по черзі розмовляємо українською, англійською та російською. Прокидайся та приєднуйся!))
Щоп’ятниці о 9:00 на Радіо М ранкове шоу у прямому ефірі! Простими словами про вічне… Оптимістична Олеся та Ранковий Ромчик бажають вам доброї п’ятниці та щасливих вихідних! P.S. Ми по черзі розмовляємо українською, англійською та російською. Прокидайся та приєднуйся!))