«Ранок п’ятниці з Олесею/Friday Morning with Oleseya/Утро пятницы с Олесей»

Кортить бути крутим? Дружи з крутими. Вирішив бути багатим? Будь ближче до багатих. А!!! Хочеш бути мудрішим?.. Одна ведуча, дві тези, три мови і те, що змусить тебе замислитися. Простими словами про вічне… І так щоп’ятниці у прямому єфірі на РадіоМ. Поспілкуємось?)

Останні випуски
Цілеспрямованність по-українськи
Цілеспрямованність по-українськи
07/09/2018
Кажуть, що наполегливість особливо необхідна у двох випадках: коли ти чогось досягаєш, і коли ти відбиваєшся від тих, хто наполегливо вимагає від тебе що-небудь)) Віра та внутрішня сила, працелюбство та цілеспрямованість можуть кардинально змінити життя. У студії Михайло Філіппов, керівник ресторану «Баррель» (м.Слов’янськ).
Привіт, школо!
Привіт, школо!
31/08/2018
Як я провела літо… Як я не хочу знову прокидатися щоранку… Як я вже сьогодні чекаю на осінні канікули… Прощавай, любе літо! Hello, «люба» школа! В студії Тамара Дудник, мати 10 дітей (від студента до першачка). Як воно, одинадцятий раз робити домашні завдання?)))
Жінки vs Чоловіки
Жінки vs Чоловіки
24/08/2018
Чоловіки глухі до дитячого плачу та нездатні виконувати більше одного завдання одночасно. Жінки не розбираються у мапах та безнадійні у паркуванні паралельно до бордюру))) Які ще відмінності довели вчені? В студії Оксана Пільстрем, психолог управління патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ, лейтенант поліції.
Завантажити
Movies
Movies
10/08/2018
Вплив кі­но на лю­ди­ну важ­ко пе­рео­ці­ни­ти. Фільм за­хо­плює емо­ції лю­ди­ни, їй нав’язу­ють­ся уяв­лен­ня, які за гли­би­ною пе­ре­жи­ван­ня мож­на за­рах­ува­ти до її влас­но­го дос­ві­ду. Які три головні складові частини фільму?Від чого залежить, чи дивитимешся ти фільм? В студії Даниїл Іванович Міненко, самопроголошений кінокритик.
Як стати «self-made» людиною?
Як стати «self-made» людиною?
03/08/2018
Серед нас є вони – «self-made» люди (або люди, які досягають всього самі). Вони вкрай активні, долають несприятливі обставини та постійно рухаються вперед, здобуваючи суспільне визнання. Просто супер-мени-та-віміни якісь) В студії Єльміра Чепіга, студентський мер у Донецкій області, переможниця регіонального етапу конкурсу «Студентська республіка» та Марія Худеньова, адміністратор у коворкінг-івент просторі Top Place (м. Слов’янськ), волонтер, одна з організаторів фестивалей “День Народження Країни”, тощо.
Людина з Гродно
Людина з Гродно
27/07/2018
Залиш спадок, який не знищить час... У студії Олександр Патліс, музикант з Білорусії (м.Гродно), чоловік, батько двох дітей. Якщо б ти був впевнений, що у тебе все вийде, що б ти зробив?
In God we trust
In God we trust
20/07/2018
Вона знає, як це – жити і вчитись далеко від батьків. Як це – вчитись і працювати одночасно. Як це – працювати і розмовляти різними мовами в різний час. Наша гостя Єльвіра Зьома – українська студентка у США. «In God we trust» («На Бога уповаємо») написано на американських банкнотах. А що у серці?..