Безпечна валіза

Спецпроект БЕЗПЕЧНА ВАЛІЗА - оновлена програма «Пакуй валізу» про прихисток українців в різних країнах. Нажаль, через війну свої домівки залишили понад 15 мільйонів українців. Рятуючись від небезпеки, вимушені переселенці переїхали в міста-прихистки на західній Україні, а також перетнули кордон. Життя мільйонів українців сьогодні вмістилося в одну валізу. Куди втекти від війни? Що робити, щоб не загубитися на чужині, як отримати допомогу, житло, роботу та підтримку?

Останні випуски
Війна в Україні: Допомога жінкам, що втратили роботу із-за війни
Війна в Україні: Допомога жінкам, що втратили роботу із-за війни
02/12/2022
Ментор програми Women for the future Анніс Захарова допомагає українкам, які втратили через війну роботу, розпочати новий професійний шлях. В ефірі ""Безпечна валіза"" говоримо, як реалізується програма, про власний шлях та досвід гості, про цінності та ключові орієнтири, про створення власного брендингу, про творчість, подорожі, екологічність, соціально-відповідальний бізнес, менторство у маркетингу, комунікаціях, брендингу та управлінні репутацією.
Освітянські особливості Німеччини
Освітянські особливості Німеччини
30/11/2022
Ірина Гондюл - українська педагогиня, яка зараз викладачка у двох німецьких школах. На своїх сторінках у соцмережах пані Ірина веде відкритий журнал про відмінності/особливості освіти в Німеччині, що знаходить широкий відгук в українських освітян. Цей освітянський рейтинг вас здивує!
Другий фронт: допомога українцям у тилу
Другий фронт: допомога українцям у тилу
25/11/2022
В програмі з Анною Архиповою, співзасновницню благодійного міжнародного фонду «Оновлена Україна» говоримо про міжнародні проєкти для України для військових, поранених, для переселенців, жінок, дітей, людей похилого віку. «Наша сила в тому, що ми тримаємося разом і готові завжди допомагати один одному» - саме це робить благодійний фонд, який був заснований для того, щоб докласти максимум зусиль для перемоги нашої країни та подальшого відновлення держави. Все, що робить фонд разом з українцями, рятує життя і допомагає тим, хто опинився у скрутному становищі. Благодійність – це другий фронт! Також говоримо про Асоціацію «Слухай Україну» для людей, що постраждали від війни, арт-терапевничні заходи для дітей. Гостя дає поради, що робити переселенцям, які біжали від війни, а попали в жахливі умови. Дізнаєтесь також про адаптаційні групи для жінок у Франції.
Безпечна Валіза Розмальовки про Україну з Італії та пес Патрон
Безпечна Валіза Розмальовки про Україну з Італії та пес Патрон
23/11/2022
Сьогодні у «Безпечна валіза» говоримо з Єлизаветою Андреюк про чудовий проєкт РОЗМАЛЬОВКИ ПРО УКРАЇНУ, про допомогу українцям, про арт-терапію, про мрії, які здійснюються, про проєкти, які народжуються! Наша гостя: українська мисткиня, навчалась в художній школі ім Т. Г. Шевченка, а потім в Націаональній Академії Образотворчого Мистецтва України. Працювала з різними митцями, писала картини на замовлення та розписувала приміщення, церкви тощо. Всі роботи вона підписує, як Ліза Бетта. Переїхала під час війни в Україні у Гаєту, Італія. Там і народився чудовий проект - розмальовки про Україну для дітей з усього світу!
Українка у Франції: історія незламності
Українка у Франції: історія незламності
18/11/2022
З гостею Оксаною Погореловою, вимушеною переселенкою зі Сходу України, засновницею школи англійської мови Take it easy, перекладачем та мотиваційним коучем говоримо про вимушений переїзд до Франції, про обнуленния та новий старт, про створення проектів для жінок та дітей, переселенців з України, про особисту історію незламності, відновлення, неймовірні проекти, якими ми дійсно пишаємось.
Зміни у країнах-прихистках
Зміни у країнах-прихистках
17/11/2022
Наша «валіза», тобто наша програма постійно оновлюється, трансформується та наповнюється актуальною інформацією. Не дивлячись на те, що на початку повномасштабної війни в Україні загалом за кордон виїхали понад 12,5 мільйонів українців, вже наприкінці літа з країн Євросоюзу повернулося майже 5 мільйонів українців. Але, на жаль, з останніми подіями в країні почалась нова хвиля еміграції. Для того, щоб перезимувати чи знайти тимчасовий прихисток треба знати про деякі зміни правил, бо вони відбулись майже країнах-прихистках.
Ізраїль - допомога та досвід для українців
Ізраїль - допомога та досвід для українців
27/07/2022
З початку вторгнення Росії в Україну понад 28 тисяч українців в'їхали в Ізраїль, приєднавшись до тисяч тих, хто вже перебував у країні на момент початку війни. Хоча в приорітеті дозволялось приїхати в країну родичам для воз’єднання сім’ї, безвіз в березні був припинен і українські біженці потребували отримання спеціального дозволу. Це засмутило багато українців через певні обмеження. Чи вдалося тривалому переговорному процесу посольства України з Міністерством внутрішніх справ Ізраїлю змінити попередню заборону уряду? Чи взагалі варто шукати прихисток у країні, яка звикла до бойових дій? Чи дійсно це безпечна країна? Чим допомогає Ізраїль українським переселенцям - про це все говоримо у програмі «Безпечна валіза». На зв'язку українка, співачка Ілона Жердецька, яка ділиться досвідом прихистку в Ізраїлі.