#NаболєлоSHOw
#NаболєлоSHOw
Молодіжний проект, що висвітлює актуальні питання, оглядає світові тренди та витягає "скелети з шафи". Альтернативний погляд на суперечливі новини та "розбір польотів", що допомагає зорієнтуватись в інформаційному хаосі.
Останні випуски
Хто такі віртуальні інфлюенсери і як маркетологи заробляють на них цілком реальні гроші? Штучний інтелект vs людство: хто переможе? Чому Матриця актуальна сьогодні, як ніколи? Що, якщо ми з вами - персонажі з гри Sims і реальність, в якій ми живемо, вигадана?
Навколо цього явища купа стереотипів у упереджень. То що таке толерантність і якою вона буває? Чому суцільна толерантність не має сенсу? Чи був Ісус толерантним? Де межа між прийняттям і співучастю у хибних справах?
Молодь 21 століття - найбільша недосягнутого група людей в світі. Їх налічується більше 1 млрд. Вони сподіваються, що зможуть змінити світ. Вони хочуть боротися, але часто не знають, за що б'ються. Яка вона - сучасна молодіжна культура? Поговоримо сьогодні в черговому випуску # NaболєлоSHOw.
Хто керує нами, поки ми думаємо, що підкоряємо всесвіт? ⠀
Як вижити в світі, який нехтує істиною? У який спосіб ми маємо бути причетними до сьогоднення і чи є правильною позиція тотальної ізоляції від всього, що не є зрозумілим і особисто не стосується? ⠀ Отже, у вечірньому випуску #NaболєлоSHOw продовжимо розбиратись, що таке постмодернізм, чому про нього всі говорять і про те, які виклики для сучасної людини з консервативними цінностями несе такий спосіб мислення. ⠀ З задоволенням подискутуємо й прокоментуємо думки, які ви залишили під попередньою трансляцією. ⠀ Долучайтесь до прямого етеру щосереди о 19:00 на www. RadioM. ua або завантажуйте додаток у AppStore/ PlayMarket. ⠀ Трансляції наживо доступні на сторінці РадіоМ у Фейсбуці, Інстаграм-акаунті @radiomua, також на ютуб-каналі РадіоМ. Коментарі — велкам! ⠀ #РадіоМ #RadioM #Постмодернізм #ЕпохаПостправди #АнастасияРоманова #NаболєлоSHOw

Оставить комментарий