Номер прямого eфіру: 0 800 30 14 13
Мамські пристрасті
Мамські пристрасті
Материнство — найбільше протиріччя нашого життя. Про нього складаються легенди, його оспівують в піснях. Воно надихає, заряджає енергією, змушує мізки працювати ще сильніше. Але разом із тим, діти іноді дратують настільки, що хочеться їх відшмагати тугим ременем, від постійної втоми забуваєш як тебе звати, а від рутини і буденності починаєш впадати в депресію. Як не збожеволіти від цього життєвого протиріччя? «Мамські пристрасті» — місце, де ми обговорюємо найгостріші та інколи болючі питання, ділимося досвідом, вчимося жити та отримувати задоволення.
Останні випуски
Чи можливо не заразитися ГРВІ, якщо вірус підхопив малюк? За яких проявах кору потрібно галопом мчати в лікарню і благати про медичну допомогу? Чому дитячі вечірки «Привіт, вітряна віспа» не кращий варіант і якщо є можливість уникнути хвороби, краще це зробити? І нарешті відводити або не відводять в дитячий садок або школу дитину з кашлем та соплями? Відповіді можна почути в програмі «Мамські пристрасті». Відповідала наша гостя Олена Луцька, дитячий лікар-інфекціоніст, педіатр в Медичному центрі розвитку педіатрії «Особливі».
Можна скільки завгодно злитися на своїх мам, доводити, що вони не помилилися і взагалі нічого не розуміють, але в глибині душі всі ми чекаємо від них підтримки і схвалення. Чекаємо, коли мама скаже: «Розумниця чи розумник мій», «Я пишаюся тобою». Можливо хтось чекає: «Пробач...» або «Пробачаю...». Ми всі потребуємо тієї теплоті, доброті, ніжності, підтримки, яку здатні дати лише мами... Але що робити, якщо всього цього немає. І замість підтримки від мами приходять тільки шпильки, критика або жорсткий контроль? Непростий ефір вийшов у нас. Наші гості: Оллі Скордіна, художник ресурсного материнства, мама дівчинки Аліси, автор блогу і книги-тренінгу «Мамские истории», творець гри (контактно-ресурсні картки) «Лучше конфет». Людмила Анастасьева, досвідчений психолог, ведуча циклу зустрічей «Філософія і психологія для життя», а ще ідеалістка, яка прагне, щоб життя людей наповнювалася сенсом і вони ставали щасливими.
Ще з початку року нас лякали спалахами кору в Україні, нагадуючи, що це захворювання — одна з причин дитячої смертності. Наскільки це дійсно небезпечно і актуально для нас або ж просто «у страху очі великі»? Від яких інфекційних захворювань можливо уберегти дитину? Чи правда, що вірусні інфекції не лікуються антибіотиками, а банальне регулярне провітрювання та потрібна температура в приміщенні — це найкраща профілактика? Що робити, щоб адаптація дитини в дитячому саду проходила легше і він не хворів відразу ж після першого-другого відвідування? Бактеріальна інфекція — що за звір такий і наскільки страшний? У нас було дуже багато запитань і відповідала на них Олена Луцька, дитячий лікар-інфекціоніст, педіатр в Медичному центрі розвитку педіатрії «Особливі».
Не хочу, не буду! Протест! Відкрита агресія або мовчазний опір. Чому діти не слухають батьків та іноді спеціально роблять «навпаки», «всупереч»? Чому природна програма слідування, що закладена в дітях, не працює або дає збій навіть у люблячих родинах? І що робити з дитячими «Не хочу, не буду»? Слухайте про це в програмі «Мамські пристрасті». Наші гості: Катерина Статкевич, мама трьох хлопчиків, старшому з котрих 16, а молодшому - трохи більше 2-х років. Цікаво, чий протест витримати складніше - підлітка або дворічки? Олена Скорик - дитячий психолог, що допомагає батькам побачити світ очима дитини. Мама двох дітей.
У щасливого декретного материнство завжди прихована маленька заковика — фінанси. А в сьогоденні, коли одна пара зимових черевик коштує більше ніж сума «декретних» на себе, а тим більш на якісь задоволення для себе, взагалі грошей не залишається. Нестача грошей і відсутність можливості їх заробити неабияк псує нервову систему і виснажує той дорогоцінний внутрішній ресурс, який дуже потрібен кожній мамі, щоб забезпечити свою дитину теплом, ніжністю, турботою і захистом. Однак, розумні люди кажуть, що у сучасних жінок є безліч можливостей для заробітку в декреті. Саме про них і говорили в програмі «Мамські пристрасті». Наші розумні та ще й гарні гості: Інна Овчаренко, бізнес-тренер, мотиваційний спікер, співзасновниця проекту Mama in Bussines, корисний друг в підвищенні особистої ефективності і мама чудової дівчинки. Галина Шостак, власниця мережі дитячих садочків Emili Club, засновниця проекту Star You Up, бізнес-консультант і мама двох чудових діточок.