Номер прямого eфіру: 0 800 30 14 13
Мамські пристрасті
Мамські пристрасті
Материнство — найбільше протиріччя нашого життя. Про нього складаються легенди, його оспівують в піснях. Воно надихає, заряджає енергією, змушує мізки працювати ще сильніше. Але разом із тим, діти іноді дратують настільки, що хочеться їх відшмагати тугим ременем, від постійної втоми забуваєш як тебе звати, а від рутини і буденності починаєш впадати в депресію. Як не збожеволіти від цього життєвого протиріччя? «Мамські пристрасті» — місце, де ми обговорюємо найгостріші та інколи болючі питання, ділимося досвідом, вчимося жити та отримувати задоволення.
Останні випуски
Ще з початку року нас лякали спалахами кору в Україні, нагадуючи, що це захворювання — одна з причин дитячої смертності. Наскільки це дійсно небезпечно і актуально для нас або ж просто «у страху очі великі»? Від яких інфекційних захворювань можливо уберегти дитину? Чи правда, що вірусні інфекції не лікуються антибіотиками, а банальне регулярне провітрювання та потрібна температура в приміщенні — це найкраща профілактика? Що робити, щоб адаптація дитини в дитячому саду проходила легше і він не хворів відразу ж після першого-другого відвідування? Бактеріальна інфекція — що за звір такий і наскільки страшний? У нас було дуже багато запитань і відповідала на них Олена Луцька, дитячий лікар-інфекціоніст, педіатр в Медичному центрі розвитку педіатрії «Особливі».
Не хочу, не буду! Протест! Відкрита агресія або мовчазний опір. Чому діти не слухають батьків та іноді спеціально роблять «навпаки», «всупереч»? Чому природна програма слідування, що закладена в дітях, не працює або дає збій навіть у люблячих родинах? І що робити з дитячими «Не хочу, не буду»? Слухайте про це в програмі «Мамські пристрасті». Наші гості: Катерина Статкевич, мама трьох хлопчиків, старшому з котрих 16, а молодшому - трохи більше 2-х років. Цікаво, чий протест витримати складніше - підлітка або дворічки? Олена Скорик - дитячий психолог, що допомагає батькам побачити світ очима дитини. Мама двох дітей.
У щасливого декретного материнство завжди прихована маленька заковика — фінанси. А в сьогоденні, коли одна пара зимових черевик коштує більше ніж сума «декретних» на себе, а тим більш на якісь задоволення для себе, взагалі грошей не залишається. Нестача грошей і відсутність можливості їх заробити неабияк псує нервову систему і виснажує той дорогоцінний внутрішній ресурс, який дуже потрібен кожній мамі, щоб забезпечити свою дитину теплом, ніжністю, турботою і захистом. Однак, розумні люди кажуть, що у сучасних жінок є безліч можливостей для заробітку в декреті. Саме про них і говорили в програмі «Мамські пристрасті». Наші розумні та ще й гарні гості: Інна Овчаренко, бізнес-тренер, мотиваційний спікер, співзасновниця проекту Mama in Bussines, корисний друг в підвищенні особистої ефективності і мама чудової дівчинки. Галина Шостак, власниця мережі дитячих садочків Emili Club, засновниця проекту Star You Up, бізнес-консультант і мама двох чудових діточок.
Мамо, мені боляче! Мамо, я не хочу! Мамо, чому я не такий як всі! — це лише кілька відчайдушних фраз, які доводиться чути мамам особливих діток. Хтось із них не зможе вимовити жодної з таких фраз, але вони звучать в голові у самої матусі. Як говорити з дітьми про складну реабілітації або лікування? Як вчити реагувати на жорстоких однолітків і дивних дорослих? Як прищепити почуття власної гідності, не дивлячись на обмеження? Де брати сили, щоб рухатися далі? І як при всьому цьому не забути про себе, про те, що мама — також людина, яка має право на свої бажання і радості? В програмі «Мамські пристрасті» було багато підтримки мамам, чиїм діткам ставлять часом невтішні діагнози або кого чекає багато років посиленої праці. Наші гості: Світлана Панченко, мама чудового хлопчика Богдана, якому в три роки поставили діагноз — затримка психомовного розвитку. Зараз хлопчику 6 і він ходить до звичайної школи. Однак для цього довелося пройти дуже непростий шлях ... Анна Прозорова, психолог, дитячий та підлітковий психотерапевт в Медичному Центрі Педіатрії Розвитку «Особливі». Більше 10 років Анна працює з особливими дітьми та їх батьками.
Якщо ви з тих жінок, які ніяк не можете дійти до свого головного лікаря - гінеколога, то цей ефір для вас! На відверті запитання відповідала Вікторія Бугро - акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД у власній клініці. А також, мама двох дітей та володарка неперевершеного гумору.